Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 24 Haziran 2019 Pazartesi
Türk Firma Rehberi

Reklam

Akatlar Beko Servisi

Akatlar Beko Servisi 6.1.2012 18:36:41 tarihinde Çeşitli İlanlar kategorisine kayıt edildi.

Akatlar Beko Servisi | 0212 235 23 30 - 235 23 31

Akatlar Beko Servisi uzman ekibimiz ile arızayı yerinde tespit ederek, beko marka ürünlerinizde sizlere servis hizmeti sunmaktayız. Beko buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, gazlı ocak, klima, kombi, doğalgaz sobası servisi hizmeti vermekteyiz.
1 Yıl Garanti

Bosch servisi olarak hedefimiz sizleri bakım akabinde de tek başınıza duruma sokmamaktır. Bunu sağlamak gayesiyle bütün bizden tedarik ettiğiniz yedek parçaları ve işçilik hizmetimizi tam 1 sene garantiliyor, siz kıymetli müşterilerimize ömür boyu sürecek bir arkadaşlık ve takım...
Donanımlı Araçlar

Bosch marka beyaz eşyalarınızın problem yaratması olasılığında lazım olabilecek tüm donanımı ve son teknolojik cihazları bulunduran vasıtalarımız sayesinde günlük düzeniniz aksamadan probleminiz kısacık bir sürede çözülecektir.
Teknolojik Donanım

Teknolojik tespit takımımız sayesinde, hiç durmadan ilerleyen teknolojik değişimleri izliyor ve çağın ötesinde, dünya standartlarının üstünde bir teknik servis hizmeti sunabilmek niyetiyle müşteri odaklı mantalitemizi yıkılmaz profesyonel ahlakımızla yoğuruyoruz.
7/24 Çağrı Merkezi

Günün her dakikası erişebileceğiniz arama merkezimiz ve arıza onarım kaydınızı almak hedefiyle hazır bekleyen çağrı merkezi ekibimiz arızanızın analiz ve onarım işlemini ivmelendirerek siz kıymetli tüketicilere hem süre hem kar verecektir.
Uzman Teknisyenler

Profesyonel teknisyenlerimiz, siz değerli müşterilerimize Bosch servisine layık nitelikte teknik servis hizmetini sağlayabilmek niyetiyle teknik donanımlarını sürekli geliştiriyor ve piyasadaki meslektaşlarından devamlı bir adım önde bulunuyorlar.
Hızlı Servis Hizmeti

Hatasız bir robot gibi yürüyen hizmet sistemimizin gayesi sizlere en hesaplı hizmeti en gecikmez yolla eriştirerek, en kıymetli malvarlığınız pozisyonunda bulunan vaktinizin boşa akmamasını gerçekleştirmektir.

http://www.akatlarbekoservisi.net/

tarih İlan bilgileri 6.1.2012 22:34:42 tarihinde güncellenmiştir.

İletişim Bilgilerimiz

Bilge Teknik Servis Logosu
Firma Bilge Teknik Servis
Firma Yetkilisi Bilge Teknik
Telefon numarası 0 212 235 23 30
Faks numarası 0 212 235 23 30
GSM Hattı 0 541 825 05 52
Mesaj Mesaj Gönder
Adres İstanbul / Beyoğlu
Web sitesi http://arcelik-servisim.net/ - http://akatlararcelikservisi.net -

Diğer İlanlarımız

1
Taksim Arçelik Servisi

Misyonumuz Arçelik servisini sunduğumuz Müşterilerimizin daha iyiye ve en güzeline ulaşması için üzerimize düşen görevi yerine getirmek adına kalited

tarih 25.1.2012

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam