Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 24 Haziran 2019 Pazartesi
Türk Firma Rehberi

Reklam

World Tercüme Center

World Tercüme Center iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Firma Yetkilisi İbrahim Taşer
Telefon numarası 0 216 493 97 11
Faks numarası 0 216 494 32 34
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Aydıntepe Mah. Tersane Sok. Özçelik İş Mrk. No:2/b K:2 D:10 İstanbul / Tuzla
Web sitesi http://www.worldtercume.com

Hakkımızda

Firmamız İngilizce, Almanca, Fransızca, Bulgarca ve Rusça Başta olmak üzere tüm dillerde inşaat, medikal, hukuk, mimarlık, mühendislik, bankacılık, dış ticaret, savunma sanayi ve ekonomi konularında yazılı çeviriler ile simültane, ardıl konferans çevirileri yurt içi rehberlik, refakat ve deşifre süreçlerinde uzman mütercim-tercüman ve eğitmen kadrosu ile çözüm ortağınız olmayı size öneriyoruz.

Ayrıca tüm dünya dillerinde noter tasdiki yapılmaktadır.

KURUMSAL
World tercüme İstanbul’da yerleşik, alanında profesyonel olan bir kadronun sürüklediği bir şirkettir. Kuruluş amacı elbette ticari kaygılar içermekle birlikte temelde kurumsal müşterilerinin çözüm ortağı olmak şeklinde özetlenebilir.
Müşterimize hizmet verirken World Tercüme personeli olarak kendimizi müşterimizin bir çalışanı gibi görürüz. Kalite anlayışımızı toplam kalite yönetimi gibi modernizmin mekanik terimlerine sıkıştırmadık Türk kültürünün özünde kalite zaten vardı.

VİZYONUMUZ
İşletmelerin kurumsal kalitelerini geliştirmeleri yolunda karşılaştıkları her türlü sorunlarına çözüm ve sürekli destek bulabilecekleri, ticari endişeyi ön planda tutmayan, güvenilir bir kuruluş dendiğinde akla gelen ilk danışmanlık firması olmak.


MİSYONUMUZ
Kurumsal çözümler sunulmasında; üst düzey teknoloji, birikim ve deneyim ile donatılmış metodolojileri kullanarak yaratıcı ve profesyonel kadrolarla kurumsal müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmetleri ticari bir ilişki mantığı içerisinde değil karşılıksız dostane bir anlayış çerçevesinde sunmak .
TERCÜME VE YURT DIŞI İŞLEMLERİNİZDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
İhracat ve ithalat yoğun önem kazandığı günümüzde firmanız uluslararası alanda yerini alırken, doğru iletişim sizin için bir zorunluluk olacaktır. Doğru iletişimi sağlayabilmeniz yasal tercüme hizmetlerini kusursuz ve uygun fiyatla alabilmeniz ciddi ve güvenilir bir çözüm ortağı ihtiyacınızı karşılamak üzere hizmetinizdeyiz.
World Tercüme, resmi ve özel çeviri ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yönelik hizmet vermektedir. Bürolarımız çeviri hizmetini, birlikte çalıştığımız şirketler veya özel şahıslara sunarken değişen koşulları göz önünde bulundurarak her zaman doğru, güvenilir ve hızlı hizmet sunmayı hedefliyoruz.
Yeminli, Noter vb. Tasdikli Tercümeler
Noterden yemin belgeli profesyonel mütercimler tarafından tercüme edilen, yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetimizdir. Tercümelerinizin Valilik, Konsolosluk, Dışişleri v.b. gibi istenen diğer tasdik işlemleri de tarafımızca yaptırılır. Yeminli tercüme hizmetimiz noterler kanununca anlaşmalı, yasal sorumluluk alan T.C. vatandaşı tecrübeli mütercimlerce yapılmaktadır. Hangi dillerde yasal tasdikli tercüme çalışması yaptığımızı Diller & Hizmetler sayfalarımızda inceleyebilirsiniz
Ticaret ve İş Tercümeleri
Ticari dokümanlar, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri, uluslararası taahhütler, ihaleler, toplantı tutanakları, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar v.b. her türlü ticari yazışma tercümeleri konularının uzmanı ticari tercümanlarımızca yapılır.
Bir saatte acil tercüme hizmetimiz, ticari tercüme kapsamında bir-iki sayfayı geçmeyen çalışmalar için söz konusudur.
Kitap, Katalog, Broşür, Web Tercümeleri
Her konuda Kitap, Dergi, Katalog ve Broşürlerin her dilde yazılı çeviri hizmetidir. Uzmanlık gerektiren tercümeler branşlarına göre farklı tercümanlarımız tarafından yapılır. Web sayfalarının veya tüm Internet sitelerinin diğer dillere çevirisi hizmeti de verilir. Yayıncılara, Matbaalara ve grafikerlere yönelik her dilde font, yazılım ve grafik uyumluluğu konusunda destek verilir.
Film, CD, DVD Tercümeleri
Film, CD, DVD, Kaset, Mikrokaset, Data, Video kasetler, Mpeg, Wave, v.b. bilgisayar formatlarında kaydedilmiş ses ve görüntü dosyalarından verilen yazılı tercüme hizmetidir. Toplantı kayıtları, konferans, seminer, televizyon, radyo kayıtları bu kapsamda tercüme edilir.
Teknik, Tıbbi, Bilimsel Tercümeler
Uzmanlık gerektiren tercüme hizmetimizdir. Teknik şartnameler, Bilimsel çalışmalar, Tıbbi bilgi gerektiren çeviriler, İlaç prospektüsleri, Kullanım kılavuzları, Teknik çizim ve formüller içeren tercümeler bu branşlarda uzmanlaşmış ve yüksek öğretim görmüş tercümanlarımız tarafından tercüme edilir.
Hukuki Tercümeler
Uluslararası ve T.C. hukuku konusunda uzman hukukçu tercümanlar tarafından verilen yazılı tercüme hizmetidir. Mahkeme kararları, Hukuki yazışmalar, patent başvuruları, Sözleşmeler, Vekaletnameler, Kanun ve yönetmelikler Beyannameler v.b. hukuki konularda tercüme çalışmaları bu kapsamda ele alınır.
Akademik Tercümeler
Öğrencilere, öğretmenlere, tez, araştırma notları, ve her türlü bilgi kaynaklarının tercümeleri ilgili eğitim konusunda verdiğimiz hizmetimizdir. Ayrıca üniversitelerin istediği biçimlerde baskı, sayfa düzeni ve kağıt seçenekleriyle hazırlanır.
Sanatsal, Edebi Tercümeler
Sanat, Edebiyat, v.b. konularda uzmanlık gerektiren tercüme hizmetimizdir. Her türlü Edebi ve Sanatsal çalışmalar bu kapsamda ele alınarak bu branşlarda uzman tercümanlarımızca tercüme
70´den fazla resmi dilde hizmet.

Afganca, Afrikanca, Almanca, Arapça, Arnavutça, Azerice, Belarusça, Bengalce, Boşnakça, Bulgarca, Burmaca, Çekçe, Çince, Danca, Ermenice, Estonca, Etiyopyaca, Farsça, Filipince, Fince, Flamamca, Fransızca, Galce, Gürcüce, Hırvatça, Hintçe, İbranice, Endonezce , İngilizce, İrlandaca, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, İzlandaca, Japonca, Katalanca, Kazakça, Kırgızca, Kimerce, Korece, Laoca, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanyaca, Macarca, Makedonca, Maltaca, Maldivce , Moğolca, Moldavca, Nepalce, Norveççe, Özbekçe, Polinezyaca, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Sinhalaca, Slovakça, Slovence, Somalice, Swahilice, Taice, Tajikçe, Tibetçe, Tigrinca, Osmanlıca, Türkmence, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yunanca
Dünyanın resmi dilleri dışında kalan yerel diller konusunda da uluslararası iş ortaklarımız aracılığıyla tercüme çözümleri sunuyoruz. Mütercim dünyanın tüm resmi dillerinde tercüme hizmeti veren Türkiye´nin tek dil çözümleri şirketidir...
Apostil ve Noter Tasdiki
5 Ekim 1961 Tarihli Lahey Anlaşması uyarınca, anlaşmaya taraf ülkeler arasındaki resmi belge dolaşımı Apostil tasdikini gerektirmektedir. Bu yüzden, Türkiye’den, Lahey Anlaşmasına imza atmış ülkelere gidecek belgelerin Apostil tasdiklerinin yaptırılması zorunludur.
Söz konusu Anlaşmaya imza atmayan ülkelere gidecek belgelerin ise öncelikle İstanbul Valiliği, ardından da ilgili ülke konsoloslukları tarafından tasdik ettirilmesi gerekmektedir.
Müşterilerimizin talep etmesi halinde yaptığımız tercümelerin bütün Apostil, Valilik ve Konsolosluk Tasdik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Daha ayrıntılı bilgi için lütfen en yakın şubemiz ile irtibata geçiniz.

Faaliyet Alanımız

Hizmet / Tercüme

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Tercüme Büros
  • Tercüme Ofisi