Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 10 Temmuz 2020 Cuma
Türk Firma Rehberi

Reklam

T-Soft E-ticaret Sistemleri

T-Soft E-ticaret Sistemleri iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

T-Soft E-ticaret Sistemleri Logosu
Firma Yetkilisi Derya Senturk
Telefon numarası 0 212 480 00 48
Faks numarası 0 212 613 55 22
GSM Hattı 0 537 503 79 08
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Maltepe Cad. No:46-48 / 25 Topkapı İstanbul / Bayrampaşa
Web sitesi http://www.tsoft.com.tr

Hakkımızda

Bilgisayar Sektöründe 20 yıla yakın süredir faaliyet gösteren şirketimiz, web teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla 7 yıl önce TEKROM olarak şirketleşmiş, yazılım ve web uygulamaları konusunda T-Soft markası ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Kurumsal Bakım Anlaşmaları ve Sunucu yönetimi konusundaki bilgi ve tecrübelerimiz, yazılım alanındaki başarılı projelerle bütünleşmiş ve tümleşik çözüm arayan bir çok tanınmış markaya hizmet verebilmemize imkan sağlamıştır. T-Soft ile, ülkemizin ilk e-ticaret sitelerinin bir çoğunun yazılımını hazırlamış, bütün bu çalışmalarda elde ettiğimiz ar-ge, deneyim, müşteri beklentileri ve güvenlik ihtiyaçları ile çok büyük bir projeyi paketleştirerek çok uygun satış fiyatlarıyla T-Soft E-Ticaret Sistemleri olarak müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

T-Soft alt yapısı anlaşmalarımız çerçevesinde ismini yayınlama iznimiz olmayan bir çok tanınmış markanın yanı sıra, MADO, Hediyedenizi gibi e-ticaret projelerinde kullanılmaktadır.

Bilişim sektörünün temsilcilerinin en büyük sorunu olan, hizmette devamlılık, faaliyetin sürekliliği, kaliteden ödün vermeme konusundaki başarı ve gayretimiz, teminatımızdır. "Yarın hizmet almayı düşünüyorsanız, ilk şartınız yarını olan bir partner olmalıdır" sloganıyla, müşterilerimiz için iyi bir partner, verimli bir çözüm ortağı olmak için çalışmaktayız.

Faaliyet Alanımız

Bilgisayar / Yazılım

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • E-ticaret Sistemi