Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 21 Mayıs 2019 Salı
Türk Firma Rehberi

Reklam

Servisciniz

Servisciniz iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Servisciniz Logosu
Firma Yetkilisi Servisviniz Bilgisayar Ve Notebook Onarım Merkezi
Telefon numarası 0 232 483 09 95
Faks numarası 0 232483 09 95
GSM Hattı 0 538 342 22 29
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Yeni Gün Mh. Gaziosmapnaşa Bulvarı No:84tezcan İş Merkezi A Blok 1. Kat 107 Numara Çankaya ( Mezarlık Başı Katlı Otoparka Gelmeden Önce Sağda ) Sınav Deshanelerinin Karşısında İzmir / Konak
Web sitesi http://www.servisciniz.com

Hakkımızda

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar, notebook satış ve servisi, web tasarım hizmetleri, 360 panaromik çekimler ve web siteleri, güvenlik sistemleri alanında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık.

Herbiri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.


Servisciniz Teknik Servis hizmetleri İzmir’de bulunan bilgisayar kullanıcılarına servis hizmeti vermektedir. Evinizde bulunan masaüstü bilgisayar ve laptoplar için servis hizmeti isteyebilirsiniz. Dell, Acer, Toshiba, Lenovo, Casper, Hp ve diğer laptop markalarına hizmet vermekteyiz. Gezici servis araçlarımız sayesinde daha hızlı hizmet veren firmamıza çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz

İlanlarımız

1
Tanışma Kampanyası

YIL SONUNA KADAR SERVİSİMİZE BİLGİSAYAR VEYA NOTEBOOK GETİREN MÜŞTERİLERİMİZİN BAKIMLARI VE YAZILIMLA İLGİLİ SORUNLARI SADECE 20 TL YE YAPILACAKTIR.

tarih 26.11.2012

Faaliyet Alanımız

Bilgisayar / Bilgisayar Servisleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Bilgisayar
  • Bilgisayar Servisi
  • Bilgisayar Tamiri
  • Güvenlik Sistemleri