Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 19 Şubat 2019 Salı
Türk Firma Rehberi

Reklam

Selecta Mutfak Banyo

Selecta Mutfak Banyo iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Firma Yetkilisi Hasan Yaşsöğüt
Telefon numarası 0 262 655 72 18
Faks numarası 0 262 655 14 45
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Fevzi Çakmak Mah. İstasyon Cad. No:350 Kocaeli / Darıca
Web sitesi http://www.selectamutfak.com

Hakkımızda

Yaşsöğüt Mobilya İmalat ve Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti mobilya ve ahşap ürünleri üretimi yapmak üzere 1980 yılında kurulmuştur.

Kuruluşunu takip eden yıllar özellikle toplu konut sektörüne ağırlık vermiş, ahşap işleri ve dekorasyon konularında 5000´i bulan toplu konut projesine hizmet vermiştir. 1990 yılında yaptığı yatırımlarla özellikle MUTFAK,BANYO MOBİLYASI,DOLAP ve KAPI imalatına odaklanmıştır. Postforming ve softforming üretim imkanlarına da sahip olan Firma, bilgisayar destekli teknolojilerle ileri boyutlara taşıdığı kalitesi ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile kısa sürede sahasında önde gelen üreticiler arasına girmeyi başarmıştır.

Kocaeli Gebze´deki 2000 m2 yi bulan üretim alanında yıllık 50.000 m2 MUTFAK,BANYO MOBİLYASI,DOLAP ve KAPI üretim kapasitesine sahiptir.

Yaşsöğüt Mobilya İmalat ve Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti , SELECTA Mutfak ve mobilya markasıyla her yaştan ve kuşaktan büyük ilgi ve beğeni toplamaktadır.

Tasarımlarında farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren Selecta, kalitesiyle de aranan bir marka olmuştur. Bu kalitenin arkasında üretim süreçlerinde kullanılan teknoloji ve detaylara verilen önem büyük rol oynamaktadır.

Sürekli yenilenen ve güncel beklentileri karşılamakta büyük başarı yakalayan Selecta Marka anlayışı ve kalitesi ile Avrupa Ülkelerinde de her geçen gün artan bir taleple karşılaşmakta ve yurtdışına da ihraç edilmektedir.

Faaliyet Alanımız

Dekorasyon / Mobilya Dekorasyon

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Mobilya
  • Mutfak Mobilyası
  • Banyo Mobilyası