Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 23 Mart 2019 Cumartesi
Türk Firma Rehberi

Reklam

Özarma Ambalaj

Özarma Ambalaj iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Özarma Ambalaj Logosu
Firma Yetkilisi Çağan Armağan
Telefon numarası 0 232 469 99 17
Faks numarası 0 232 458 33 80
GSM Hattı 0 554 592 50 85
Mesaj Mesaj Gönder
Adres 1004 Sokak Tesisat İş Merkezi A-blok No:3/z-10 İzmir / Yenişehir
Web sitesi http://www.ozarmaambalaj.com

Hakkımızda

1999 yılında İbrahim Armağan tarafından İzmir´de kurulan Özarma Ambalaj bugün Türkiye genelinde satmış olduğu ambalaj makineleri ve malzemeleri,teknik destek,makine onarımları ve yenileme ile hatırı sayılır bir üne kavuşmuştur.

Kuruluş yılından itibaren ,Türkiyenin ihtiyaçları doğrultusunda,ambalaj sektöründeki gelişmeye paralel,bilgi ve birikimleri ortaya koyarak(teknik kapasite ve pazarlama) hizmete dayalı ticareti geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Ambalaj sektörüne geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren özarma ambalaj ın ürün portföyünde,koli kapatma, bantlama, yapıştırma, zımbalama, shering ´ leme streçleme, istifleme, taşıma ve kaydırma,vakumlama sistemleri bulunmakla birlikte bunlara ait yedek ile tamir bakım ve yenileme hizmetleri yer alıyor.

Özarma ambalaj müşteri memnuniyetini ön planda tutmakla birlikte,zamanında ve gecikmesiz çalışmalarla çözümler üreten,yapılan teknik desteklerle de makine satışları garanti süresi haricinde ek garanti süresi veren,sarf malzeme ve makine satışlarında peşin ve vadeli çalışmaları müşteri taleplerine göre makul düzeyde ayarlayabilen sektöründeki lider firmalardan biridir.

Faaliyet Alanımız

Ambalaj / Ambalajlama & Paketleme

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Çemberleme Makinaları
  • Paketleme Sistemleri
  • Yapıştırma Makinaları