Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 21 Mayıs 2019 Salı
Türk Firma Rehberi

Reklam

Nobren Açık Parfüm

Nobren Açık Parfüm iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Nobren Açık Parfüm Logosu
Firma Yetkilisi Ferdi Mert
Telefon numarası 0 212 481 80 44
Faks numarası 0 212 481 80 46
GSM Hattı 0 532 472 35 57
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Fabrikalar Cad. Meridyen Plaza. No:1 Kat :5 / 539 Merter İstanbul / Zeytinburnu
Web sitesi http://www.nobrenparfum.com

Hakkımızda

Açık Parfüm sektöründe faaliyet gösteren Tuana Kozmetik, deneyimini her geçen gün artırmış ve bunu da müşterilerine yenilikçi fikirlerle yansıtmıştır. Sürekli yurt dışından farklılık yaratacak ürünleri bulup bünyesine katan Nobren Parfüm, gelecek dönemlerde de tarzını, müşteri odaklı yaklaşımını kaybetmeden sektöre dinamizm getirmeyi hedef belirlemiştir.Tuana Kozmetik, Dünya´daki gelişmeleri sürekli takip eden, müşteri memnuniyetini ilk planda tutan, bu doğrultuda insan sağlığını tehdit etmeyen FDA onaylı ürünleri sürekli bünyesine katan, Türkiye´nin her noktasına aynı bakış açısıyla hizmet vermeye çalışan bir kurum olarak, sizlere hizmet vermektedir.

AMACIMIZ : Müşterilerimizin istekleri ve hayalleriyle biçimlendirilmiş ,yüksek standartlarda ürünler yaratmak ve müşterilerimize çarpıcı bir hizmet anlayışı sunmak.

KALİTEMİZ ve DEVAMLILIĞI : Kalite kontrol departmanımız,üretim ve olfaktif kontrol takımlarımızla birlikte çalışarak müşterilerimize gönderilen bütün parfümlerin bizden istedikleri standartlara uygunluğunu kontrol etmektedir. Müşterilerimizle aramızda var olan sıcak ve devamlı iletişimin sonucu olarak onlardan kazandığımız geri bildirimler sayesinde oluşabilecek en ufak hatalardan başlayarak problemlerin önüne geçilmekte ve ürünlerimizin kalitesinin her zaman yüksek bir düzeyde kalmasını sağlamaktadır.

ÜRÜN GELİŞTİRME ve AR-GE : Yaratıcılık ve yeniliklere açık olmak başarılı ve kaliteli parfümler üretmenin en temel yapı taşlarındandır. Ürün geliştirme departmanlarımız ve AR-GE uzmanlarımız hem TUANA KOZMETİK bünyesinde hem de müşterilerimizin talepleri doğrultusunda başlatılan projelerin en etkili ve verimli şekilde sonuçlandırılması için çalışmaktadırlar.

VİZYONUMUZ : Müşterilerimize değer vererek , geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli parfümleri çok iyi servis imkanları ile sunmak , yenilikçi ve değişik ürünler yaratarak konumumuzu uluslar arası piyasalardaki mevcut gelişimlerin önünde sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ : Yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarda üretebilmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktadır.

İlanlarımız

1
Açık Parfüm BayiliğindeKampanya

Firmamızın bayiliğini talep eden iş ortaklarımızdan istenen; 1 – Firmamızın öncelikle işlek cadde veya AVM‘lere bayilik vermektedir. İşlek olmayan

tarih 26.10.2010

Faaliyet Alanımız

Güzellik & Bakım / Kozmetik

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Parfüm
  • Açık Parfüm