Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 24 Mayıs 2019 Cuma
Türk Firma Rehberi

Reklam

Modiva Dekor

Modiva Dekor iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Modiva Dekor Logosu
Firma Yetkilisi Mehmet Kiraz
Telefon numarası 0 332 238 18 99
Faks numarası 0 332 238 18 99
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Ağaç İşleri Sanayi Saraycık Sokak No: 38 Konya / Selçuklu
Web sitesi http://www.modivadekor.com

Hakkımızda

MODİVA DEKOR Dış Dünyadan evinize adım attığınız anda günün yoğun stres ve yorgunluk yükünü üzerinizden atıp tazelenmenizi sağlayacak kendinizi bambaşka bir ruh haline teslim edeceğiniz şık, zarif ve konforlu yaşam alanları için çalışan Modiva Dekorasyon, Mobilya ve Dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir.
İmalat, Teslimat ve montajında uzman ekibi size güven verecektir. Hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmakta olan firmamız, Mobilya ve dekorasyon ürünlerine olan ihtiyaç ve taleplerinize ekonomik ve çabuk çözümler sunmaktadır.
Uzun Yıllar önce çalışma hayatına başlamış olan MODİVA DEKORASYON günümüze kadar geçen zaman içerisinde Mobilya ve Dekorasyon alanında kaliteli ürünleriyle kendini kanıtlamış bir firmadır.
İmalat ve Pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak; Genç odası, yatak odası ve Yemek odası takımları, Mutfak ve Banyo Dolapları, Market Rafları, Alışveriş Merkezi stansları, Tv Standları, İç Dekorasyon Ürünleri, fuar standları mobilyası ile özel sipariş ürünleri sayabiliriz.

Faaliyet Alanımız

Ağaç Ürünleri / Mobilya Malzemeleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Mobilya
  • Dekorasyon