Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 10 Temmuz 2020 Cuma
Türk Firma Rehberi

Reklam

Mertaş Kartuş ve Toner Dolum Merkezi

Mertaş Kartuş ve Toner Dolum Merkezi iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Mertaş Kartuş ve Toner Dolum Merkezi Logosu
Firma Yetkilisi Erkan
Telefon numarası 0 212 292 83 10
Faks numarası 0 212 244 40 56
GSM Hattı 0 544 271 72 47
Mesaj Mesaj Gönder
Adres İstiklal Caddesi No:233 İstanbul / Beyoğlu
Web sitesi http://www.kartusnoktasi.com/

Hakkımızda

Ofis cihazları içersinde süphesiz en çok kullanılan ve bir çok ofisde masalarınızda yer alan yazıcılar, son yıllarda fiyatlarının düşmesiyle ofislerin vazgeçilmezi olmuşlardır. Fakat beraberinde bazı sorunları da getirmişdir, yazıcıların satın alırken ucuz olması fakat kullanırken yüksek baskı maliyeti ile kartuş fiyatları neredeyse yeni bir yazıcının tutarına eşit olmasıyla kullanıcıları karşı karşıya bırakmıştır ve bu yüzden de kullanıcılar dolum veya muadil kartuşları kullanmaya başlamışlardır.

Fakat ne yazıkki bu işin ehli olmayan bir çok kişi kartuş dolum işi yapmış ve yapmaktadır,ve bu kişiler kartuş dolumu yaptırmış kullanıcıların memnuniyetsizliklerini kazanmışlardır.

Şirketimiz bu cihazların kullanımının artış göstermesi ve müşterinlerinden gelen talep üzerine ve kartuş dolumu yapabilecek uzman firma sayısının az olması nedeni ile 10 yıllık büro makinalarındaki teknik alt yapısıyla 2000 yılında Mertaş Toner Dolum Merkezi adı altında kendi markasıyla bu sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Üretimdeki kalite farkımızı hisseden müşterilerimiz sayesinde bu sektörde de haklı bir yer edindik. bugün Türkiye genelinde yaklaşık 2400 adet müşterisine hizmet vermektedir.
Kaliteli hizmet ve ürünü uygun fiyatla sunan güvenebileceğiz yer arıyorsanız.

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Kartuş
  • Toner
  • Kartuş Dolumu
  • Toner Dolumu