Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 19 Eylül 2020 Cumartesi
Türk Firma Rehberi

Reklam

Koçaklar Koltuk Döşeme

Koçaklar Koltuk Döşeme iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Koçaklar Koltuk Döşeme Logosu
Firma Yetkilisi Suat Koçak
Telefon numarası 0 216 576 00 42
Faks numarası 0 216 576 00 42
GSM Hattı 0 505 516 61 10
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Fevzi Paşa Cad. Hasan Paşa Sok. No:7 K.bakkalköy / Ataşehir - İstanbul İstanbul / Ataşehir
Web sitesi http://www.kocaklarkoltukdoseme.com -

Hakkımızda

Yeni imallattan modern koltuklar, berjer, klasik berjer, köşe koltuklar, avangart koltuklar, yataklı kanepeler, girdirme koltuk örtüleri, jozefin uzanma koltuğu, markiz, puf, sandalye, çestır koltuklar, kafe sedir koltukları, tv ve baba koltukları, minder,fasulye koltuk modelleri tasarımı ve uygulaması yapılmaktadır. İskeletimiz fırınlanmış kayın ağacıdan 10 yıl garantiyle süngerimiz 35 hr standartlarında olmakta ve 5 yıl garantilidir. Kumaşlarımız her renk ve çeşitte olup kadife, şönil, keten kanvas, goblen, saten, sunu ve gerçek deri olmakta ve 2 yıl garantilidir.
Eskimeye yüz tutmuş iskelet bölümleri sağlam olan veya iskeletine tamir gerektiren yerlerin tamiratı yapılıp uygun ve kaliteli süngerler uygulanark yüz değişimi gerçekleştirilmektedir. Tüm bu işlemler modern koltuklar, berjer, klasik berjer, köşe koltuklar, avangart koltuklar, yataklı kanepeler, girdirme koltuk örtüleri, jozefin uzanma koltuğu, markiz, puf, sandalye, çestır koltuklar, kafe sedir koltukları, tv ve baba koltukları, minder, fasulye koltuk modellerine de uygulanmaktadır.
Otel cafe restorant hastane gibi halka açık öneli mekanlara ait tüm mobilyalarının tamiri, bakımı yüz değişimi yapılmaktadır.
Mobilyalarınızın uygun görüldüğü takdirde cila, altın varak, gümüş varak, lake, eskitme, parlak mat gibi işlemlerinide yapmaktayız.

Ürünlerimiz

1
Line Cehstır Koltuk
Line Cehstır Koltuk

Line çeshtır takım kapitöneli İstenilen her ebatta imal ediyoruz kumaş ipek kadife 2 yıl garantili sünger HR 5 yıl garantili . iskeletimiz kayın

tarih 14.6.2013 Fiyat Fiyatı 4200 tl

İlanlarımız

1
Raflı Köşe Koltuk

Köşe koltuk takımları imalat, tamir ve bakım işlemleri özenle Koltuk Yüz kaplama Koltuk Yüz değişimi Koltuk Yüz değiştirme Koltuk Yüz Tamiri koltuk

tarih 14.6.2013

Faaliyet Alanımız

Mobilya / Mobilya Döşeme

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Koltuk Tamiri
  • Koltuk İmalatı
  • Koltuk Modeli Tasırımı
  • Koltuk Yüzü Değişimi