Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 22 Kasım 2018 Perşembe
Türk Firma Rehberi

Reklam

Hamra Endüstriyel Temizlik Makinaları

Hamra Endüstriyel Temizlik Makinaları iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Hamra Endüstriyel Temizlik Makinaları Logosu
Firma Yetkilisi Deniz Genç
Telefon numarası 0 326 718 10 80
Faks numarası 0 326 718 10 80
GSM Hattı 0 532 790 93 86
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Dörtyol Sanayi Sitesi Cami Altı Dortyol Hatay / Dörtyol

Hakkımızda

Hamra Makine 2000 yılında cami temizlik firması olarak kurulmuştur. Türkiye genelinde yılda yaklaşık 6000 caminin halılarının temizliğini yapmaktadır. Cami temizliği yaparken cami süpürgesi ihtiyacını karşılamak için camiler için özel tasarlanan cami süpürgeleri imalatına başlamıştır.
Hamra Makine tüketicilerin taleplerine göre cami süpürgelerini tasarlayarak sürekli geliştirmektedir. Arge çalışmaları ile yeni modeller üretmektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır.
Hamra Makine Türkiye de üretilemeyen tek motorlu fırçalı cami süpürgesini ilk defa üretmiştir. Tek motor çift mil ile hem fırçayı döndüren hem de tozları hazneye depolayan süpürge makinesi ile %100 yerli üretim gerçekleşmiştir.
Türkiye genelinde binlerce camide ve temizlik firmalarında Hamra cami süpürgeleri kullanılmaktadır. Uygun cami süpürgeleri fiyatları ile tüketici ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her cami büyüklüğüne uygun ebatta endüstriyel cami süpürgesi bulunmaktadır.
Hamra cami süpürgelerinin üretimini Türkiye de yapmaktadır. Yüksek maliyetle yurt dışından ithal edilen fırçalı elektrikli süpürgelerin yerine kaliteli ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır. Düşük maliyetli yedek parça ve teknik servis hizmeti sağlamaktadır.
Hamra Makine elektrikli süpürgelerin üretimi ile Türkiye ekonomisine katkı da bulunmaktadır. Yurtdışına ihracat yapmaktadır.

Ürünlerimiz

1

Cami Süpürgesi
Cami Süpürgesi

MODEL HM36 Fırça Genişliği 36 cm Fırça Motoru 400 watts Fırça Devri 6000 devir/dak Fırça Çapı 5.2 cm Toz Torba Hacmi 20 lt Hava Akışı 60 lt/

tarih 22.4.2013 Fiyat Fiyatı 750 TL
2

Cami Temizlik Makinası
Cami Temizlik Makinası

Türkiye nin en kaliteli Cami Süpürgelerini üretiyoruz. Her Cami büyülüğüne uygun ebatta cami süpürgesi seçeneğimiz bulunmaktadır. Makinelerimiz 2

tarih 22.4.2013 Fiyat Fiyatı 1500

Faaliyet Alanımız

Makine / Temizleme ve Yıkama Makineleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Cami Temizleme
  • Temizleme