Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 19 Şubat 2019 Salı
Türk Firma Rehberi

Reklam

Gündüz Peyzaj & İnşaat

Gündüz Peyzaj & İnşaat iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Firma Yetkilisi Murat Gündüz
Telefon numarası 0 312 395 38 79
Faks numarası 0 312 395 25 34
GSM Hattı 0 532 722 08 41
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Altın Örnek Sanayi Sitesi 563. Sokak No: 35 Ankara / Yenimahalle
Web sitesi http://www.gunduzpeyzaj.com

Hakkımızda

Firmamız 2006 yılından beri Peyzaj Mimarlığı, Tasarım, Projelendirme, Uygulama, Danışmanlık, Otomatik ve Manuel Sulama Sistemleri, Havuz, Aydınlatma, Çocuk Oyun Grupları, Çevre Düzenlemesi Uygulama Alanlarında faaliyet göstermektedir.
Bünyesinde bulundurduğu Peyzaj Mimarları ve tecrübeli ekibi ile Peyzaj Mimarlığı disiplinine yurt dışı standartlarını getirmeyi amaçlamakta ve müşteri memnuniyetini esas prensip olarak almaktadır.

Gündüz Peyzaj & İnşaat, açık veya kapalı yapı alanları, mekan ve bahçelerle ilgili tüm projelere, özel çalışmalarıyla katkıda bulunmakta, projeden teslim aşamasına kadar, bütün tasarım, planlama, uygulama ve uygulama sonrası periyodik bakım hizmetlerini üstün kalite anlayışıyla yerine getirmektedir.

Ölçeği ne olursa olsun, peyzaj projelerimizin hemen hemen tümünde, ister anahtar teslimi proje, isterse uygulama aşamalarının herhangi birisi olsun, tasarımdan uygulamaya, periyodik bakımdan mühendislik hizmetlerine varana kadar her türlü hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetleri verirken farklı olduğumuzu düşündüğümüz nokta ve aynı zamanda projelere başlarkenki önceliğimiz; müşterilerin isteklerini, onların yaşam biçimlerini, doğaya bakış açılarını ve bahçelerinden beklentilerini dinlemek, her aşamada elde ettiğimiz verileri, yersel ve teknik olanaklarla değerlendirerek, optimumu yakalayabilmektir.

Kent içi rekreasyon alanları, tatil köyleri, toplu konut alanları, bilgi, emek ve estetiğin bir araya gelmesiyle daha da güzelleşiyor.

Karşıdan bakıldığında imrenilecek, insana yaşanılası bir yer dedirtecek şey, yapının kendisinin yanında, onu saran yeşilin düzeni ve estetiğidir.

Yaşam alanlarınız sanatsal yaklaşımımızla RENKLENSİN...
Yaşam alanlarınız GÜZELLEŞSİN...
Yaşam alanlarınız SİZİ İFADE ETSİN...
Yaşam alanlarınız DEGERLENSİN...
Yaşam alanlarınız ANLAM KAZANSIN...
"Amacımız çarpık kentleşmeyle gün geçtikçe yok olup giden doğal hayatı, içinde yaşadığımız iç ve dış mekanlara taşıyabilmek, bitki, çiçek ve toprağın hemen her çeşidinden oluşan sıcak ve yaşanabilir bir dünyayı en doğal haliyle kurabilmek, bu doğrultuda, en beğenileni, en iyi kalitede ve en kısa sürede üretmektir.

Faaliyet Alanımız

Bahçe & Çiçek / Peyzaj

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Peyzaj
  • Çocuk Oyun Grupları
  • Çevre Düzenlemesi