Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 19 Şubat 2019 Salı
Türk Firma Rehberi

Reklam

Ebru Şömine

Ebru Şömine iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Firma Yetkilisi Bekir Sakman
GSM Hattı 0 538 415 15 81
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Osmangazi Mah. İstiklal Cad. Ecem Sok. No:9 Kocaeli / Darıca
Web sitesi http://www.ebrusomine.com

Hakkımızda

1993 yılında İzmit Kandıra ilçesinin tatil merkezlerinden biri olan Kefken Beldesinde faaliyet gösteren EBRU ŞÖMİNE, 1995 yılında Gebze ilçesinde İşyeri açarak özellikle şömine imalat ve montajına yoğunlaşmış ve İstanbul olmak üzere Türkiye´nin birçok ilinde yaptığı işlerdeki başarısı ile bugüne kadar güçlenerek gelmiştir.

Kendine has dizayn ve kaliteye sahip olan EBRU ŞÖMİNE, kalite ve tasarım konusunda titiz olan müşterilerinin yanında birçok ünlü simanında evlerine konuk olmuştur. Son yıllarda popülerliği artan hazneli şömineler için şirketimiz 2003 yılında 5 yıl garantili Fransız yapımı INVICTA´yı geniş ürün yelpazesine katarak hazneli şömine imalatınında da iddialı olduğunu göstermiştir. Son yıllarda rağbet görmeye başlayan Sulu Sistem Şömine imalat ve montajıda yine firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Aldığı her işi titizlikle yapan ve zamanında teslim eden bizler, sizlere daha yakın olabilmek için artık internet ortamında değerli müşteri ve ziyaretçilerimizle birlikteyiz

Faaliyet Alanımız

Dekorasyon / Şömine

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Şömine