Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 19 Şubat 2019 Salı
Türk Firma Rehberi

Reklam

Bebe Konfor

Bebe Konfor iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Bebe Konfor Logosu
Firma Yetkilisi Deniz Akman
Telefon numarası 0 232 243 66 58
Faks numarası 0 232 243 66 58
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Mızraklı Cad. No: 9/a Yeşilyurt İzmir / Konak
Web sitesi http://www.bebekonfor.com

Hakkımızda

Bebek tekstil ürünleri imalat konusunda en kaliteliyi yaratmak için gereken bilgiye, beceriye ve kaliteli hizmet anlayışına sahibiz.1991 yılından bu güne kadar Akman Mobilya ve Dekorasyon ile hizmet sektöründe bulunan firmamız 2008 yılından itibaren yeni markası Pembe Patik Bebek Mobilya & Tekstil ile bebek beşik sektörüne giriş yapmıştır. Renkli çalışmaları ile müşterilerin beğenisini kazanan firmamız organik bebek tekstil ürünleri ile 2011 yılından itibaren ihracat’ta hızlı adımlar ile ilerlemektedir.Öncülğünü ilk olarak yapan firmamız Organik ürünleri ülkemize sunmaktan gurur duyar.

Özenle hazırladığımız beşik koleksiyonumuzu sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Vizyonumuz

Organik tekstil alanında her türlü ihtiyaca cevap verebilecek çevre bilincini bünyesinde pekiştirilmiş kalite ve üstün hizmet anlayışıyla fark yaratan. Ürün güvenilirliği ve ürün çeşitliliğinde öncü, sürekli iyileştirme politikalarıyla özdeşleşen Kalite Yönetimi ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile, ilk akla gelen ve tercih edilen bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Toplumumuza Kaliteli, Sağlıklı belgelendirilmiş ürünler sunarak pazarımızda markamızın güvenini oluşturmak. Ürünlerimizi, kalite anlayışımızdan ödün vermeden ve her seferinde insan, çevre ve doğanın yaşam düzenine katkıda bulunarak, tekstil alanında ürün kalitesini arttırıcı maliyet düşürücü çözümler sunmak. Sizlerden aldığımız güçle dünya standartlarında yenilikçi, güvenilir ve saygın bir firma durumuna gelmektir.

Faaliyet Alanımız

Mobilya / Bebek Mobilya

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Beşik
  • Bebek Beşiği