Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 10 Temmuz 2020 Cuma
Türk Firma Rehberi

Reklam

Balaban Matbaası

Balaban Matbaası iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Balaban Matbaası Logosu
Firma Yetkilisi Balaban Matbaası
Telefon numarası 0 216 344 13 19
Faks numarası 0 216 412 26 18
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Atatürk Mah.alemdağ Cad. Güler Sk. No:6/C İstanbul / Ümraniye
Web sitesi http://www.balabanmatbaa.com.tr

Hakkımızda

1967 yılında kurulan matbaamız her türlü matbaa hizmetleri sunmaktadır.

1967 yılında İstanbul Ümraniye´de Balaban Kırtasiye olarak, kurulan firmamız müşterilerinin matbaa ve matbu evrak ihtiyaçları doğrultusunda; İstanbul Matbaa sektöründe her geçen gün yükselen başarı grafiği ve kusursuz kalite anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa ve reklam sektöründe de çeşitli kolaylıklar sağlamıştır. Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı biçimde firmamıza entegre etmiş ve müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemiş değil başarmış durumdayız.

Kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdın en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığını biliyoruz ve bu amaçla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol ettiğimiz işlerimizi daha sonra birde kalite kontrolden geçiriyoruz. Kimisi Türkiye´nin kimisi İstanbul´un, sektörlerinde lider 1000´e yakın firmasına hizmet vermekten dolayı gururluyuz. İstanbul matbaa piyasasında, gözünü zirveye dikmiş personelimiz ile çalışmalarımıza Ümraniye, Çakmak Tavukçuyolu ve Topkapı atölyelerimizde devam etmekteyiz.

Ümraniye ve Tavukçuyolu showromumuzda davetiye satış ve davetiye üretimimizle 5000 ´in üstünde modelle sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Faaliyet Alanımız

Basın Yayın / Matbaa

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Davetiye
  • Zarf
  • Antetli Kağıt
  • Sürekli Form