Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 21 Mayıs 2019 Salı
Türk Firma Rehberi

Reklam

Atlantik Medya ve Prodüksiyon

Atlantik Medya ve Prodüksiyon iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Atlantik Medya ve Prodüksiyon Logosu
Firma Yetkilisi Özkan Karaca
Telefon numarası 0 216 495 90 58
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Hakimiyet-i Milliye Cad. Vedat Kancal İş Merkezi No: 158/49-a İstanbul / Üsküdar
Web sitesi http://www.atlantikmedya.com

Hakkımızda

Atlantik Medya ve Prodüksiyon, 1996’da Belçika´da kurulmuş bir Türk medya ve prodüksiyon kuruluşudur. 2007 yılından sonra Türkiye’de kurumsal olarak çalışmalarına hız vermiştir. Türkiye çapında bir çok ulusal – yerel TV ve radyo kuruluşları ile çalışmalarını sürdürmektedir. Sinema filmleri, Belgesel filmleri, TV dizileri, reklâm ve tanıtım filmleri yapımı ve dağıtımı üzerine çalışan bir şirkettir.

Atlantik Medya ve Prodüksiyon, Sektörü taklit eden değil: Çağın ötesine yenilikler sunarak değişimler getirmeyi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek özgün farklılıklar ortaya koymak, durmadan yarış halinde hareket ederek bunun sonunda başarının devamlılığını sağlamak anlayışı ile ekip ruhunda ve şirket vizyonun da kendilerine hedefler koymuştur. Sürekli daha kaliteli ürün ve hizmet üretmekle: Zamanın ruhunda mesafelerin yolunu genişletmek, yapımını üstendiği belgesellerle ülkemizin marka bilinirliğini yükseltmek ve içinde yaşadığımız toplumun değerlerini artırmak olarak özetlemiştir.

Bu düşüncelerle hareketle yola çıkan Atlantik Medya ve Prodüksiyon, Kültürel donanımın adresine yaklaşarak ve sektörün gelişen teknoloji ile teknik zenginliğin idealini aralayarak hizmet yapmaya başlamıştır. Tarihsel duygu ve günümüzün yaşamsal kodlarını açarak ülkemizin tarihi ve kültürel zenginliklerini tanıtmaya yönelik çeşitli belgesel filmleri üretirken, bir yandan da kaliteli bir teknik alt yapı oluşturmuştur.

Faaliyet Alanımız

Basın Yayın / Prodüksiyon

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Medya
  • Prodüksiyon