Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 8 Aralık 2019 Pazar
Türk Firma Rehberi

Reklam

Akıllı Tahta Başarım Eğitim Araçları Ltd Şti

Akıllı Tahta Başarım Eğitim Araçları Ltd Şti iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Akıllı Tahta Başarım Eğitim Araçları Ltd Şti Logosu
Firma Yetkilisi Gökhan Gök
Telefon numarası 0 322 235 59 89
Faks numarası 0 322 234 79 39
GSM Hattı 0 505 865 76 89
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Turgut Özal Bulvarı No 20 Çukurova Adana / Seyhan
Web sitesi http://www.basarimegitim.com - http://www.akillisinifim.com

Hakkımızda

- Artık kalem veya tebeşir ile uğraşmaya son! EmkoTech akıllı tahta ile normal bir yazı tahtası ile yapabildiklerinizin limiti olmayacak.
- İster okullarda ders için, ister toplantılarınızda sunularınız için, isterseniz de kendi evinizde kullanabilirsiniz.
- Yazı tahtası işlevi yanında, bilgisayarınızla interaktif olarak çalışabilirsiniz. Bilgisayarınızı tahtadan kontrol edebildiğiniz İçin, Adobe Photoshop, Flash, 3D StudioMax gibi grafik programlarla çalışmak artık çok daha zevkli ve kolay bir hale gelecek!
- Özel programı yardımıyla yaptığınız çalışmalarınızı video olarak sesiniz ile beraber video veya resim olarak kaydedebilir, daha sonra izleyebilirsiniz.
- Artık dersi kaçırma veya toplantıya katılamama sorunu da yok! Programına gÖmülü uzaktan erişim Özelliği sayesinde toplantınıza veya dersinize katılamayan kimse, toplantı veya derse eş zamanlı olarak dünyanın neresinde olursa olsun internet üzerinden izleyebilir, interaktif olarak katılabilir veya daha sonra bilgisayarı üzerinden yapılan çalışmaları görebilir.
- Tahta yüzeyi sert emayedir, parlamaz Özelliktedir. Tahta yüzeyini aynı zamanda mürekkepli tahta olarak da kullanılabilirsiniz.
- Kombine modelinde hem mürekkepli kalem hem de tebeşir ile çalışabilirsiniz. Tahta yüzeyi firmamız tarafından 50 sene garanti altındadır.
- Akıllı tahta sadece bir USB terminali ile bilgisayardan iletişimini sağlamasının yanında enerji gereksinimini de karşılar.
- Sistem, ultrasonik olarak çalışan ebeam alıcısı ile faaliyet gösterir.
- Akıllı tahtalar pazarında Türkiye´de rakipsiz lider olan Emko Emaye, 1975´ten beri eğitim kurumları ve Özel sektöre verdiği hizmet ile geniş bir referans ağına sahiptir. Ülkemizin her noktasında ve yurtdışında birçok yerde satış sonrasında verdiği güvenilir desteği ile de, müşteri memnuniyetini sağlar.

Geleceğin Eğitim Teknolojileri EMKO &Başarım Egitim Araçları ltd şti

Teknolojinin en son yeniliklerini eğitimin hizmetine sunan, yazı tahtaları ve eğitim gereçleri alanında Türkiye’nin öncü kuruluşu olan EMKO EMAYE, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışıyla 1975’ten beri eğitim ve iş dünyasına yaratıcı çözümler sunuyor. Geliştirdiği teknik ürün ve yazılımlarla yıllardır önemli yeniliklere imza atan EMKO, akıllı tahta (İnteraktif yazı tahtası) Emkotech’in yanı sıra emaye yazı tahtaları, sıra ve sandalyeler, çeşitli okul aksesuarları, panolar, laboratuvar gereçleri, anfi, kütüphane ve ofis mobilyaları da üretiyor. Son yıllarda Ar-ge çalışmalarına daha çok yoğunlaşan Emko, hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler üretmeye devam ediyor ... meb hattımız 0505 865 76 89- 0506 860 35 55 / 0322 235 59 89 adana/ 0242 229 86 36 antalya başarım egitim araçları

Ürünlerimiz

1

Akıllı Tahta
Akıllı Tahta

Akıllı tahtalarda akıllı kampanyalar

tarih 12.11.2011 Fiyat Fiyatı 800 TL
2

Yazı Tahtası

Çelik seramik emaye yazı tahtası 120x240 50 yıl garanti

tarih 12.11.2011 Fiyat Fiyatı 295 TL
3

Fen Labaratuarı
Fen Labaratuarı

Fen labaratuarı 24 kişilik kurulum montaj dahil nakliye okula aittir

tarih 12.11.2011 Fiyat Fiyatı 12.500 TL

Faaliyet Alanımız

Eğitim / Eğitim Araç ve Gereçleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Akıllı Tahta