Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 7 Aralık 2019 Cumartesi
Türk Firma Rehberi

Reklam

Akdeniz Lüks Nakliyat

Akdeniz Lüks Nakliyat iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Akdeniz Lüks Nakliyat Logosu
Firma Yetkilisi Aykut Yalçı
Telefon numarası 0 242 346 61 66
Faks numarası 0 242 335 57 58
GSM Hattı 0 532 636 31 66
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Sedir Mah.zambak Cad. 732 Sok. No:15/b Antalya / Merkez
Web sitesi http://www.akdenizluksnakliyat.com

Hakkımızda

Akdeniz Lüks Evden Eve Nakliyat olarak: Antalya´da taşıma sektörüne getirdiğimiz birçok yenilikle önemli adımların sahibi olmaktayız. İş bölümlerini sağlam ve sağlıklı bir şekilde yaptığımız Akdeniz Lüks Evden Eve Nakliyat firmamız: nakliyat sektöründe ´1 numara´ olmayı başarmıştır.

Alternatif hizmetleri ile önümüzde dağ gibi büyüyen ev veya ofis taşıma işlemlerini siz fark etmeden kolaylaştırarak sorun olmaktan çıkarmayı ilke edindiğimizide bilmenizi isteriz.
Ağırlıklı müşteri potansiyelimiz: birbirine tavsiye eden geniş bir çevre üzerine kurulmuş olup, hizmet sektöründe memnuniyetin en önemli reklâm olduğu gerçeği ile Antalya´da evden eve nakliyata yepyeni bir bakış açısı getirdik. ´Herkezin eşyası kendisi için değerlidir´ sloganıyla, taşıdığımız her eşyayı kendi eşyamız gibi sahiplenmekteyiz.
Akdeniz Lüks Evden Eve Nakliyat olarak Antalya´da: yük asansörlü, temiz ve ekstra korumalı malzemelerle modern ve sağlıklı taşımacılık yapan en seçkin nakliye firmalarındanız. Yılların deneyimiyle oluşturduğumuz geniş ve kapsamlı servis anlayışımız bunun en bariz ispatıdır. Özel ambalajlama malzemeleri, uzman kadro ve deneyimli ekiplerimiz; mobilya ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı ve istifçisi ile müşterilerimize istemleri çerçevesinde hizmet etmekten onur duyarız.

Faaliyet Alanımız

Nakliyat / Evden Eve Nakliyat

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Antalya Nakliyat
  • Evden Eve Nakliyat
  • Evden Eve Taşımacılık