Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 27 Eylül 2022 Salı
Türk Firma Rehberi

Reklam

ACL Rent A Car

ACL Rent A Car iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

ACL Rent A Car Logosu
Firma Yetkilisi Ali Berber
Telefon numarası 0 216 446 81 01
Faks numarası 0 216 446 71 82
GSM Hattı 0 552 361 6692
Mesaj Mesaj Gönder
Adres İstasyon Cad. Fevzi Çakmak Cad. Itır Sok. No: 3/8 İstanbul / Tuzla
Web sitesi http://www.enucuzarackiralama.com

Hakkımızda

ACL, zengin araç filosu, güler yüzlü kadrosu ile sizlere güvenli konforlu ve ekonomik araç kiralama hizmeti veren, kurumsal ve bireysel araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurulmuş bir firmadır. ACL olarak iddia ediyoruz! Modern araç filosu, kaliteli hizmeti ve en ucuz araç kiralama fiyatını ACL’de birarada bulacaksınız.

Sosyal Sorumluluk Projemiz !
Sosyal sorumluluk, tüm bireylerin ve yönetimlerin, içinde yaşadıkları toplumun yaşam kalitesini iyileştirmek için, kendi çalışanları ve onların aileleri, yerel halk ve bütün toplumla birlikte sürdürülebilir bir dünya için ekonomik, çevresel, kültürel ve sosyal gelişmeye destek verme sorumluluğudur.
Bizler de ACL olarak bu sorumluluğun bilincinde olan bir kuruluş olarak içinde yaşadığımız topluma entegre olma konusunda büyük sıkıntılar yaşayan ve bu sıkıntılardan dolayı birey olma hakkını kendi çabaları ile elde etmeye çalışan bedensel engelli insanlarımıza karşı kendimizi sorumlu hissetmekteyiz.
ACL Rent A Car kiraladığı her araçtan elde ettiği gelirin bir kısmını Türkiye’de bedensel engelli vatandaşlarımıza yıllarca büyük desteklerde bulunmuş ‘Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği ‘ ne destek olarak bağışlayacaktır.
Araç kiralayan her müşterimize* kiralama sonunda araç kiralama formunda belirtilen adrese Bedensel engellilerle Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan bağışcı sertifikası gönderilecektir. *Bağışcı sertifikası bir hafta ve üzeri kiralamalarda verilmektedir.

Faaliyet Alanımız

Otomotiv / Rent a Car

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Ren A Car
  • Araba Kiralama
  • Oto Kiralama